Facebook Yorumları

Facebook sayfanızı 150 gerçek kullanıcıya beğendirip, bir içeriğinizi veya Facebook sayfanızı paylaştırıp, bir içeriğinize veya Facebook sayfanıza yorum yaptırıyoruz. Ayrıca sayfanızdaki "mesaj at" yada "telefonla ara" butonlarını tıklayarak Facebook gözünde sayfanızda etkileşim oluşturuyoruz. 

Firmamızın hizmetlerinin özeti ve çalışma biçimimizi anlatan Ne Yapıyoruz? sayfasını okuduğunuzu varsayarak "Twitter Yorum, Takip ve Paylaşım" paketimizin detaylarına geçiyoruz. Eğer ilgili sayfayı okumadıysanız veya şuan okuyacak vaktiniz yok ise size tavsiyemiz önce o sayfayı okumanız. Zira hizmete vakıf olabilmeniz için oradaki detaylar oldukça önemli.

Bir bilgisayar başından botlarla oluşturularak hesabınızı takip eden sahte hesaplardan alacağınız 10.000 beğeni bu hizmet kadar etki sağlamaz. İddia ediyoruz!

Facebook Organik Beğeni, Facebook Organik Yorum Hizmeti

Facebook Organik Sayfa Beğenme ve Organik Yorum Hizmeti

Paket İçeriği;

 • Facebook sayfanıza yada sayfanızdaki herhangi bir gönderiye 150 farklı hesaptan torum ve beğeni.
 • Facebbok sayfanıza 150 organik beğeni.
 • Facebook sayfanızdaki "mesaj at" veya "ara" butonunun 150 farklı kullanıcı tarafından kullanılması.

Kullanılacak Ekipman ve Personel;

 • 150 adet her birinde simcard bulunan akıllı telefon
 • Bu telefonların her birinde sadece bir adet Facebook hesabı bulunur.
 • 150 gerçek Facebook hesabından Facebook sayfanızın linkinin paylaşımı.

İşleyiş Biçimi;

 • Siparişiniz ve ödemeniz alınır.
 • Kullanıcıların gmail adreslerine Facebook sayfası reklamı gönderilir ve buradaki linkten Facebook sayfasına gidilir. Dolayısı ile Facebook hesabınızın bir reklam ile tanıtılıp takip ettirildiği izlenimi yaratılır. 
 • Yorum ve takip işlemleri 1 hafta içinde peyderpey olarak yapılır. Aynı gün tamamı yapılarak spam algısı yaratılmaz.
 • Her yorum asgari 250 karakterdir. 
 • Eklenen yorumlar farklı hesaplara beğenilir. Dolayısı ile faydalı yorum olur.
 • Sayfanızı beğenen kullanıcılar kendi hesaplarında sayfanızı paylaşırlar.

Ortalama Hizmet Randevusu Verme Süresi: 3 Gün.

PAKET ÜCRETİ:  1600 T.L. + K.D.V. 

 

 1. Hizmet Biraz Pahalı mı?

  Bir ürün yada hizmetin pahalı olup olmaması tamamen piyasa kavramı ile alakalıdır. Eğer bir ürün piyasada yok ise biçilen rayiç bedelin pahalı olduğunu söylemek iktisat kurallarına göre yanlıştır. Bu hizmetin piyasada bir muadili yada benzeri yoktur. Hiç kimse Facebook sayfanızı gerçek kişilere GARANTİLİ takip ettirip, ardından sayfalarınızı Facebook hesaplarında paylaşıp, paylaşıma müteakip Facebook sayfasındaki iletişim butonları ile iletişime geçmez. Kaldı ki bu hizmetin verilmesi için 150 akıllı cihaz ve 150 faturalı hat kullanılmaktadır. Sabit hat gideri dahi an itibarı ile 10.000 T.L.’nin üzerinde olan bir hizmetten bahsediyoruz.

  Ayrıca 2000 T.L. verip reklam yaptırmaktansa yaptırmaktansa 1250 T.L. verip bu hizmeti almak daha akıllıcadır. Çünkü kullanıcılar sizin web reklamlarınızı değil, tarafsız platformlarda yapılmış yorumlarınızı incelemek isterler ve satın alma kararlarını öyle verirler.

 2. Tek Paket mi Satıyorsunuz? Daha Az Yada Daha Fazla Sayıda Yorum ve İndirme Alamaz mıyız?

  Sadece 150 adet Facebook yorumu, Facebook sayfa beğenisi ve Facebook sayfa paylaşımı içeren paketi satıyoruz. Maalesef daha az sayılarda Facebook hizmeti içeren paketimiz bulunmamaktadır. Daha fazla sayı ise daha fazla akıllı telefon, simcard ve personel anlamına gelir. Tüm akıllı telefonlarımız her gün GPS ve mobil verisi açık şekilde İstanbul’da gezdirip kamuya ait veya kar amacı gütmeyen işletmeleri yorumlattığımız ve Twitter üzerinde paylaştığımız için (bunu Google’ın ve Facebook’un  dikkatini çekmemek ve doğal kullanıcı gibi gözükmek için yapıyoruz, zira doğal bir kullanıcı sadece işletmelere yorum yapmaz.) iş yükümüzün artmasını istemiyoruz. Ayrıca tüm yorum ve kullanım hizmetlerini İstanbul’da farklı coğrafi konumlardan veriyoruz.

 3. Neden Hizmeti Farklı Coğrafi Konumlarda Veriyorsunuz?

  Twitter organik yorum, Twitter organik takipçi, Twitter organik paylaşım hizmetini farklı coğrafi konumlarda gerçek telefonlarla vermemizin en önemli sebebi Google ve Twitter gözünde organik görünmektir. Zira 150 yorumun ve takibin tamamını aynı lokasyondan yaparsanız istediğiniz kadar farklı akıllı telefon kullanın Google ve Twitter bunu anlayacaktır. Kusursuz organik Twitter yorum hizmeti sunmak adına bu şekilde çalışmaktayız.

 4. Aldığım Twitter Yorumlarını Kimler Beğeniyor?

  Aldığınız Facebook yorumlarını çeşitli webmaster sitelerinden anlaştığımız gerçek kullanıcılar beğeniyor. 

 5. Eklediğiniz Yorumların İçeriği Ne Oluyor?

  İçeriği biz belirlesek de teması size kalmış. İşletmenizde ön plana çıkarmak istediğiniz bir hizmet var ise o tema üzerinden içerik üretebiliriz. Mesela yeni çıkan bir hizmetinizi anlatan yorumlar yazabiliriz. Yada işletmenizden ziyadesi ile memnun kaldığımızı yazan yorumlar ekleyebiliriz.

 6. Sizin Yaptığınız Yorumlara Facebook Hesabım Üzerinden Cevap Vermeli miyim?

  Kesinlikle vermelisiniz. Bir müşteri sizin işletmeniz için gerçekten olumlu yorum yapar ise ona cevaben teşekkür etmez miydiniz? Her şey doğal olmalı.

 7. Hizmetinizi Satın Alıp Memnun Kalmayanlar Oluyor mu?

  4 yılda yaklaşık 1200 işletmeye hizmet verdik fakat daha hizmetimizden memnun kalmayan çıkmadı. Çünkü sunduğumuz hizmet oldukça net ve sonucu belli bir hizmettir. Memnuniyetsizlikten ziyade pahalı bulunuyoruz ama emin olun hizmeti alan herkes katbekat fazlasını kazanıyor. Buna rağmen zamansızlıktan sitemizi 2019 eylül ayında faaliyete geçirebildik ve hiçbir yerde reklamımız yok. Tamamen kulaktan kulağa, tavsiye ile yayılıyoruz.

  Tekrar ediyoruz. Bugüne kadar memnun kalmayan bir tek müşterimiz yok. Birçok müşterimiz farklı işlerinde defalarca bizi tercih ediyor.

   

 8. Referanslarınızı Görebilir miyiz?

  Üzülerek söylüyoruz ki bu hizmet tamamen müşteri gizliliği ön planda tutularak yapılan bir hizmettir. Hangi firma veya şahıs “ben organik Facebook yorumu ve organik Facebook sayfa beğenisi satın aldım” diyerek kendini afişe etmek ister ki? Sizin bizden alışveriş yaptığınızı hiç kimse ile paylaşmayacağımı gibi, hiçbir müşterimizin bilgisini de sizinle paylaşamayız.

 9. Fiyatlarınızda Herhangi Bir İndirim, Promosyon yada Ödemede Kolaylık Var mı?

  İndirim, promosyon, ödemede kolaylık, taksit v.b. unsurlar sadece rakibi olan işletmelerin kullandığı satış arttırma enstrümanlarıdır. Bizim verdiğimiz hizmeti, bizim verdiğimiz şekilde verebilen başka bir firma daha olmadığından ve kar marjları da çok yüksek olmadığından dolayı herhangi bir satış arttırma enstrümanı kullanmayı düşünmüyoruz. Piyasada “Facebook organik yorum ve Facebook organikbeğeni” satıyorum diyen firmaların tamamı bir bilgisayar başında çeşitli VPN hesapları ve sanal makineler kullanarak yada bir telefonda onlarca hesap bulundurarak bu hizmeti vermeye çalışmakta, neticesinde hem müşterisinin Facebook hesabının kapanmasına neden olmakta (ayrıca Google sonuçlarından siteniz de silinebilir) hem de boşuna para harcatmaktadırlar.

  • Ödemelerimizin tamamı iş öncesi, peşin ve nakittir. 
  • Yalnızca bizimle 3. defa çalışan müşterilere K.D.V. hariç tutardan %3’lük bir indirim söz konusudur. 
× WhatsApp İle Sipariş