Forsuquare Yorumları

Foursquare yorumları özellikle yerli kullanıcıların dikkatini işletmenize çekilmesini sağlar. Uzun yıllardır yerli kullanıcılar tarafından oldukça önemsenen Foursquare sitesi; Google tarafından da oldukça önemsenen bir sitedir. Buradaki olumlu yorumlarınız sıralamanızı da olumlu şekilde etkileyecektir. Firmamızın hizmetlerinin özeti ve çalışma biçimimizi anlatan Ne Yapıyoruz? sayfasını okuduğunuzu varsayarak "Foursquare Yorum Hizmeti" paketimizin detaylarına geçiyoruz. Eğer ilgili sayfayı okumadıysanız veya şuan okuyacak vaktiniz yok ise size tavsiyemiz önce o sayfayı okumanız. Zira hizmete vakıf olabilmeniz için oradaki detaylar oldukça önemli.

Foursquare Yorum Hizmeti

Foursquare Yorum Hizmeti

Paket İçeriği;

 • 100 - 105 adet arası, her biri en az 4 fotoğraflı, her biri en az 250 karakter Foursquare Yorumu. 

Kullanılacak Ekipman ve Personel;

 • En az 2, en fazla 4 personel ile işletmenizde hizmet
 • 100 - 105 adet arası her birinde simcard bulunan akıllı telefon
 • Bu telefonların her birinde sadece bir adet Foursquare hesabı bulunur.

İşleyiş Biçimi;

 • Siparişiniz ve ödemeniz alınır.
 • Hafta içi yoğun olan işletmeler için hafta sonu, hafta sonu yoğun olan işletmeler için hafta içi hizmet randevusu verilir.
 • Çalışmanın yapılacağı gün yoğun yorum alacağınız için Foursquare hesabınızdan "indirim günü", "parti" v.s. gibi bir paylaşım yapılır, paylaşımda aldığı hizmete Forsquare üzerinden yorum yapan kişilere ekstra indirim yapılacağı veya hediye verileceği ilan edilir ve hem Google, hem de Foursquare nezdinde o gün çok yorum alınması normalleştirilir.
 • İşletmenizin sunduğu ürünlerden fotoğraflama yapmak için hazırlık yapılır.
 • Telefonların her birinin mekana girmeden 25-50 metre arası mobil verisi ve konum erişimi açılır. Mekana giren her telefonun GPS izi ve ip izi mekanın dışından başlatılmış olur.
 • Her telefondan farklı açılardan en az 4 resim çekilir ve 5 yıldızlı yoruma eklenir.
 • Her yorum en az 250 karakterdir.
 • Eklenen yorumlar farklı hesaplara beğendirilir. Dolayısı ile faydalı yorum olur ve Foursquare'de biri sizi aradığında en üstte bu faydalı yorumlar çıkar. Olumsuz yorumlar altta kalır.

Ortalama Hizmet Randevusu Verme Süresi: 15 Gün.

PAKET ÜCRETİ:  1600 T.L. + K.D.V. 

NOT: Bu paketi iş yoğunluğu nedeni ile şuan sunamamaktayız. 2020 Mart Ayı dahil doluyuz. info@googleyorumlari.com adresine elektronik posta göndermeniz halinde iş alımı açıldığında haberdar olabilirsiniz.

 

 1. Hizmet Biraz Pahalı mı?

  Bir ürün yada hizmetin pahalı olup olmaması tamamen piyasa kavramı ile alakalıdır. Eğer bir ürün piyasada yok ise biçilen rayiç bedelin pahalı olduğunu söylemek iktisat kurallarına göre yanlıştır. Bu hizmetin piyasada bir muadili yada benzeri yoktur. Hiç kimse işletmenize minimum 2 personel ve kendi simcardı olan 100 akıllı telefonla gelip Foursquare Yorumları yapmaz. Kaldı ki bu hizmetin verilmesi için 150 akıllı cihaz ve 150 faturalı hat kullanılmakta, 45-50 kadar telefon her müşteri de dinlendirilmektedir. Sabit hat gideri dahi an itibarı ile 10.000 T.L.’nin üzerinde olan bir hizmetten bahsediyoruz.

  Ayrıca 1500 T.L. verip bir web sitesi yaptırmaktansa 1000 T.L. verip bu hizmeti almak daha akıllıcadır. Çünkü müşteriler sizin web sayfanızı değil, tarafsız platformlarda yapılmış yorumlarınızı incelemek isterler ve satın alma kararlarını öyle verirler.

 2. Tek Paket mi Satıyorsunuz? Daha Az Yada Daha Fazla Sayıda Yorum Alamaz mıyız?

  Sadece 100-105 arası Foursquare yorumu içeren paketi satıyoruz. Maalesef daha az sayılarda yorum içeren paketimiz bulunmamaktadır. Daha fazla sayı ise daha fazla akıllı telefon, simcard ve personel anlamına gelir. İşe çıkmayan akıllı telefonları bile her gün GPS ve mobil verisi açık şekilde İstanbul’da gezdirip kamuya ait veya kar amacı gütmeyen işletmeleri yorumlattığımız için (bunu Google’ın ve Foursquare’in dikkatini çekmemek ve doğal kullanıcı gibi gözükmek için yapıyoruz, zira doğal bir kullanıcı sadece işletmelere yorum yapmaz.) iş yükümüzün artmasını istemiyoruz.

 3. Neden Hizmeti İşletmemde Veriyorsunuz?

  Sizin de bildiğiniz üzere Foursquare kullanıcıların genelde cep telefonları üzerinden uygulama vasıtası ile kullandığı bir yorumlama hizmetidir. Foursquare tıpkı diğer yorum uygulamaları gibi kullanıcıların GSM sinyallerini ve IP adreslerini alır. Eğer sizin işletmenize yorum yapan kullanıcı hesabı gerçek bir telefon üzerinden sinyal vermiyor ise Foursquare bu yorumu silmese bile spam algılayacağından Google’a referans olarak bildirmez ve yapılan yorumun sıralamalara etkisi olmaz.

  Gerek Google, gerek Foursquare; telefonlarımızdan tabletlerimize, bilgisayarlarımızdan saatlerimize kadar girmiş iki teknoloji devidir. Bu dev firmalarda binlerce mühendis, yazılım uzmanı ve teknik personel çalışmaktadır. Özellikle Google;  kendini manipüle ettirmemek için elinden gelen her çabayı göstermektedir. Çünkü Foursquare yorumları; yerel seo kavramının temel taşıdır. Google; Foursquare’den olumlu yorumları olan firmalar rakiplerinden önce çıkarır. Bu sebeple Google bu ürününde sadece gerçek Foursquare kullanıcıların yorum yapmasını istemektedir.

  Foursquare bir kullanıcının gerçek olup olmadığını en iyi cep telefonunun konum özellikleri, ip adresi ve telefonundaki Foursquare hesabının hareketlerinden anlar. Zira gerçek bir kullanıcının telefonunda simcard vardır, telefonunda çeşitli uygulamalar vardır ve bu uygulamaları kullanır, bir işletmeye yorum yapacaksa da mutlaka o işletmeye gitmiştir. Ayrıca telefonunda birden fazla Foursquare hesabı olmaz, olsa bile bunlardan sadece biri ile yorum yapmasına Foursquare’ın izin vereceğini bilir.

  İşte tam da yukarıdaki paragrafta yazan sebeplerden ötürü işletmenize iki çanta dolusu simcard’lı akıllı telefon getirip işletmenizde hizmet veriyoruz. Bu hizmetin başka bir veriliş şekli yoktur. Diğer tüm yollarda (tek telefonda çok Foursquare hesabı yada sanal makinelerle yapılan yorumlar) işletme hesabınız Foursquare’den kaldırılacaktır. Ayrıca hesaba bağlı web sitenize ait sonuçlarda Google arama motorundan kaldırılabilir.

 4. Aldığım 5 Yıldızlı Yorumları Kimler Beğeniyor?

  Aldığınız beş yıldızlı Foursquare yorumlarını çeşitli webmaster siteleri üzeriden anlaştığımız gerçek kişiler beğeniyor. Bir işletmeye yorum yapmak için o işletmede bulunmak gereklidir ama bir yorumu beğenmek için o işletmede bulunmaya gerek yoktur. Herhangi bir kişi, internet üzerinden mekanı araştırırken de yorumunuzu faydalı bulabilir ve beğenebilir. Kendi hesaplarımızdan asla kendi yorumlarımızı beğenmiyoruz. Foursquare ve Google tarafından geliştirilecek her algoritmayı mümkün olduğu kadar öngörmeye çalışarak gerçek kullanıcı izlenimleri veriyoruz.

 5. Eklediğiniz Yorumların İçeriği Ne Oluyor?

  İçeriği biz belirlesek de teması size kalmış. Örneğin bir restoranınız var ve künefe satışlarını arttırmak istiyorsunuz. Bu halde yorumlarda künefenizi öven cümleleri kullanıyoruz. Veya bir mobilya mağazanız var ve yatak odası takımlarında iddialısınız. Bu sefer de yorumlarda bu ürününüzü satın almış gibi ibareler kullanıyoruz. Yani yorumun konusu size, içeriği bize kalmış. 

 6. Sizin Yaptığınız Yorumlara Foursquare Hesabı Üzerinden Cevap Vermeli miyim?

  Kesinlikle vermelisiniz. Bir müşteri sizin işletmeniz için gerçekten olumlu yorum yapar ise ona cevaben teşekkür etmez miydiniz? Her şey doğal olmalı.

 7. Hizmetinizi Satın Alıp Memnun Kalmayanlar Oluyor mu?

  4 yılda yaklaşık 1200 işletmeye hizmet verdik fakat daha hizmetimizden memnun kalmayan çıkmadı. Çünkü sunduğumuz hizmet oldukça net ve sonucu belli bir hizmettir. Memnuniyetsizlikten ziyade pahalı bulunuyoruz ama emin olun hizmeti alan herkes katbekat fazlasını kazanıyor. Buna rağmen zamansızlıktan sitemizi 2019 eylül ayında faaliyete geçirebildik ve hiçbir yerde reklamımız yok. Tamamen kulaktan kulağa, tavsiye ile yayılıyoruz.

  Tekrar ediyoruz. Bugüne kadar memnun kalmayan bir tek müşterimiz yok. Hatta birçok müşteri ile farklı şubelerinde ikinci, üçüncü hatta dördüncü çalışmaları yapıyoruz.

   

 8. Referanslarınızı Görebilir miyiz?

  Üzülerek söylüyoruz ki bu hizmet tamamen müşteri gizliliği ön planda tutularak yapılan bir hizmettir. Hangi firma “ben Foursquare yorum hizmeti satın aldım” diyerek kendini afişe etmek ister ki? Sizin bizden alışveriş yaptığınızı hiç kimse ile paylaşmayacağımı gibi, hiçbir müşterimizin bilgisini de sizinle paylaşamayız.

 9. Hizmet Alımınız Şuan Kapalı, Ne Zaman Açılır?

  Bu yazıyı yazdığımız tarih 15 Eylül 2019 ve Mart 2020 sonuna kadar ücreti alınmış işler var. Dolayısı ile hizmet alımı bu ürün için ne zaman aktif olur kestiremiyoruz. Önceliğimiz bizimle sürekli çalışan müşteriler olduğu için net bir zaman veremiyoruz. Fakat bize info@googleyorumlari.com adresinden ulaşıp “iş alımı aktif olduğunda bilgilenmek istiyorum” konulu bir e-posta gönderirseniz, iş alımlarımız açılmadan evvel sizi haberdar edebiliriz.

  Dilerseniz ileriye yönelik fiyat artışlarından etkilenmemek için Nisan 2020’de hizmet almayı kabul etmek şartı ile ödemenizi yapıp sıraya girebilirsiniz.

 10. Fiyatlarınızda Herhangi Bir İndirim, Promosyon yada Ödemede Kolaylık Var mı?

  İndirim, promosyon, ödemede kolaylık, taksit v.b. unsurlar sadece rakibi olan işletmelerin kullandığı satış arttırma enstrümanlarıdır. Bizim verdiğimiz hizmeti, bizim verdiğimiz şekilde verebilen başka bir firma daha olmadığından ve kar marjları da çok yüksek olmadığından dolayı herhangi bir satış arttırma enstrümanı kullanmayı düşünmüyoruz. Piyasada Foursquare yorumu satıyorum diyen firmaların tamamı bir bilgisayar başında çeşitli VPN hesapları ve sanal makineler kullanarak yada bir telefonda onlarca hesap bulundurarak bu hizmeti vermeye çalışmakta, neticesinde hem müşterisinin Foursquare  İşletme hesabının kapanmasına neden olmakta (ayrıca Google ve Foursquare arama sonuçlarından siteniz de silinebilir) hem de boşuna para harcatmaktadırlar.

  • Ödemelerimizin tamamı iş öncesi, peşin ve nakittir. 
  • Yalnızca bizimle 3. defa çalışan müşterilere K.D.V. hariç tutardan %3’lük bir indirim söz konusudur. 
× WhatsApp İle Sipariş