Google Benim İşletmem Yorumları

Google Benim İşletmem yorumları bir işletmenin internette var eden yada yok eden yegane unsurdur. Firmamızın hizmetlerinin özeti ve çalışma biçimimizi anlatan Ne Yapıyoruz? sayfasını okuduğunuzu varsayarak "Google Benim İşletmem Yorum Hizmeti" paketimizin detaylarına geçiyoruz. Eğer ilgili sayfayı okumadıysanız veya şuan okuyacak vaktiniz yok ise size tavsiyemiz önce o sayfayı okumanız. Zira hizmete vakıf olabilmeniz için oradaki detaylar oldukça önemli.

Google Benim İşletmem Yorum Hizmeti

Google Benim İşletmem Yorum Paketi

Paket İçeriği;

 • 100 - 105 adet arası, her biri en az 4 fotoğraflı, her biri en az 250 karakter Google Haritalar Yorumu

Kullanılacak Ekipman ve Personel;

 • En az 2, en fazla 4 personel ile işletmenizde hizmet
 • 100 - 105 adet arası her birinde simcard bulunan akıllı telefon
 • Bu telefonların her birinde sadece bir Google Yerel Rehber hesabı bulunur.

İşleyiş Biçimi;

 • Siparişiniz ve ödemeniz alınır.
 • Hafta içi yoğun olan işletmeler için hafta sonu, hafta sonu yoğun olan işletmeler için hafta içi hizmet randevusu verilir.
 • Çalışmanın yapılacağı gün yoğun yorum alacağınız için Google Benim İşletmem hesabınızdan "indirim günü", "parti" v.s. gibi bir paylaşım yapılır, paylaşımda aldığı hizmete Google Haritalar üzerinden yorum yapan kişilere ekstra indirim yapılacağı ilan edilir ve Google nezdinde o gün çok yorum alınması normalleştirilir.
 • İşletmenizin sunduğu ürünlerden fotoğraflama yapmak için hazırlık yapılır.
 • Telefonların her birinin mekana girmeden 25-50 metre arası mobil verisi ve konum erişimi açılır. Mekana giren her telefonun GPS izi ve ip izi mekanın dışından başlatılmış olur.
 • Her telefondan farklı açılardan en az 4 resim çekilir ve 5 yıldızlı yoruma eklenir.
 • Her yorum en az 250 karakterdir.
 • Eklenen yorumlar farklı hesaplara beğendirilir. Dolayısı ile faydalı yorum olur ve Google Haritalar'da biri sizi aradığında en üstte bu faydalı yorumlar çıkar. Olumsuz yorumlar altta kalır.

Ortalama Hizmet Randevusu Verme Süresi: 15 Gün.

PAKET ÜCRETİ: 2000 T.L. + K.D.V.

NOT: Bu paketi iş yoğunluğu nedeni ile şuan sunamamaktayız. 2020 Mart Ayı dahil doluyuz. info@googleyorumlari.com adresine elektronik posta göndermeniz halinde iş alımı açıldığında haberdar olabilirsiniz.

 

 

 1. Hizmet Biraz Pahalı mı?

  Bir ürün yada hizmetin pahalı olup olmaması tamamen piyasa kavramı ile alakalıdır. Eğer bir ürün piyasada yok ise biçilen rayiç bedelin pahalı olduğunu söylemek iktisat kurallarına göre yanlıştır. Bu hizmetin piyasada bir muadili yada benzeri yoktur. Hiç kimse işletmenize minimum 2 personel ve kendi simcardı olan 100 akıllı telefonla gelip Google Benim İşletmem Yorumları yapmaz. Kaldı ki bu hizmetin verilmesi için 150 akıllı cihaz ve 150 faturalı hat kullanılmakta, 45-50 kadar telefon her müşteri de dinlendirilmektedir. Sabit hat gideri dahi an itibarı ile 10.000 T.L.’nin üzerinde olan bir hizmetten bahsediyoruz.

  Ayrıca 1500 T.L. verip bir web sitesi yaptırmaktansa 1000 T.L. verip bu hizmeti almak daha akıllıcadır. Çünkü müşteriler sizin web sayfanızı değil, tarafsız platformlarda yapılmış yorumlarınızı incelemek isterler ve satın alma kararlarını öyle verirler.

 2. Tek Paket mi Satıyorsunuz? Daha Az Yada Daha Fazla Sayıda Yorum Alamaz mıyız?

  Sadece 100-105 arası Google yorumu içeren paketi satıyoruz. Maalesef daha az sayılarda yorum içeren paketimiz bulunmamaktadır. Daha fazla sayı ise daha fazla akıllı telefon, simcard ve personel anlamına gelir. İşe çıkmayan akıllı telefonları bile her gün GPS ve mobil verisi açık şekilde İstanbul’da gezdirip kamuya ait veya kar amacı gütmeyen işletmeleri yorumlattığımız için (bunu Google’ın dikkatini çekmemek ve doğal kullanıcı gibi gözükmek için yapıyoruz, zira doğal bir kullanıcı sadece işletmelere yorum yapmaz.) iş yükümüzün artmasını istemiyoruz.

 3. Neden Hizmeti İşletmemde Veriyorsunuz?

  Google; telefonlarımızdan tabletlerimize, bilgisayarlarımızdan saatlerimize kadar girmiş bir teknoloji devidir. Bu dev firmada binlerce mühendis, yazılım uzmanı ve teknik personel çalışmaktadır. Özellikle Google Haritalar gibi bir ürünü manipüle ettirmemek için elinden gelen her çabayı göstermektedir. Çünkü Google Haritlar; yerel seo kavramının temel taşıdır. Google İşletmeler kısmında olumlu yorumları olan firmalar rakiplerinden önce çıkar. Bu sebeple Google bu ürününde sadece gerçek kullanıcıların yorum yapmasını istemektedir.

  Google bir kullanıcının gerçek olup olmadığını en iyi cep telefonunun konum özellikleri, ip adresi ve telefonundaki Google hesabının hareketlerinden anlar. Zira gerçek bir kullanıcının telefonunda simcard vardır, telefonunda çeşitli uygulamalar vardır ve bu uygulamaları kullanır, bir işletmeye yorum yapacaksa da mutlaka o işletmeye gitmiştir. Ayrıca telefonunda birden fazla Google hesabı olmaz, olsa bile bunlardan sadece biri ile yorum yapmasına Google’ın izin vereceğini bilir.

  İşte tam da yukarıdaki paragrafta yazan sebeplerden mütevellit işletmenize iki çanta dolusu simcard’lı akıllı telefon getirip işletmenizde hizmet veriyoruz. Bu hizmetin başka bir veriliş şekli yoktur. Diğer tüm yollarda (tek telefonda çok Google hesabı yada sanal makinelerle yapılan yorumlar) işletme hesabınız Google’dan kaldırılacaktır. Ayrıca hesaba bağlı web sitenize ait sonuçlarda Google arama motorundan kaldırılabilir.

 4. Aldığım 5 Yıldızlı Yorumları Kimler Beğeniyor?

  Aldığınız beş yıldızlı Google Haritalar yorumlarını çeşitli webmaster siteleri üzeriden anlaştığımız gerçek kişiler beğeniyor. Bir işletmeye yorum yapmak için o işletmede bulunmak gereklidir ama bir yorumu beğenmek için o işletmede bulunmaya gerek yoktur. Herhangi bir kişi, internet üzerinden mekanı araştırırken de yorumunuzu faydalı bulabilir ve beğenebilir. Kendi hesaplarımızdan asla kendi yorumlarımızı beğenmiyoruz. Google tarafından geliştirilecek her algoritmayı mümkün olduğu kadar öngörmeye çalışarak gerçek kullanıcı izlenimleri veriyoruz.

 5. Eklediğiniz Yorumların İçeriği Ne Oluyor?

  İçeriği biz belirlesek de teması size kalmış. Örneğin bir restoranınız var ve künefe satışlarını arttırmak istiyorsunuz. Bu halde yorumlarda künefenizi öven cümleleri kullanıyoruz. Veya bir mobilya mağazanız var ve yatak odası takımlarında iddialısınız. Bu sefer de yorumlarda bu ürününüzü satın almış gibi ibareler kullanıyoruz. Yani yorumun konusu size, içeriği bize kalmış.

 6. Sizin Yaptığınız Yorumlara Google Benim İşletmem Hesabı Üzerinden Cevap Vermeli miyim?

  Kesinlikle vermelisiniz. Bir müşteri sizin işletmeniz için gerçekten olumlu yorum yapar ise ona cevaben teşekkür etmez miydiniz? Her şey doğal olmalı.

 7. Hizmetinizi Satın Alıp Memnun Kalmayanlar Oluyor mu?
  google harita yorum silme 300x243 - Google Benim İşletmem Yorumları

  Fotoğraftaki hiçbir firma müşterimiz değildir.

  4 yılda yaklaşık 1200 işletmeye hizmet verdik fakat daha hizmetimizden memnun kalmayan çıkmadı. Çünkü sunduğumuz hizmet oldukça net ve sonucu belli bir hizmettir. Memnuniyetsizlikten ziyade pahalı bulunuyoruz ama emin olun hizmeti alan herkes katbekat fazlasını kazanıyor. Buna rağmen zamansızlıktan sitemizi 2019 eylül ayında faaliyete geçirebildik ve hiçbir yerde reklamımız yok. Tamamen kulaktan kulağa, tavsiye ile yayılıyoruz.

  Şöyle düşünün; bir dekorasyon firmanız var ve bulunduğunuz çevredeki insanlar Google’a “dekorasyon firmaları” diye bir arama kelimesi yazdı. Google ilk sayfasında %90 ihtimal ile bir de harita sayfası gelecek. Sizce müşteri bu haritadaki firmalardan hangisine tıklar? Elbette 5 yıldızlı olan ve çok yorum alana. Bir de yorumlar fotoğraflı ve gerçekçi ise müşterinin algısı olumlu etkilenir. Yani harcayacağınız para belki de çok büyük bir müşteriyi portföyünüze dahil etmenizi sağlayacaktır.

  Tekrar ediyoruz. Bugüne kadar memnun kalmayan bir tek müşterimiz yok. Hatta birçok müşteri ile farklı şubelerinde ikinci, üçüncü hatta dördüncü çalışmaları yapıyoruz.

   

 8. Referanslarınızı Görebilir miyiz?

  Üzülerek söylüyoruz ki bu hizmet tamamen müşteri gizliliği ön planda tutularak yapılan bir hizmettir. Hangi firma “ben Google yorum hizmeti satın aldım” diyerek kendini afişe etmek ister ki? Sizin bizden alışveriş yaptığınızı hiç kimse ile paylaşmayacağımı gibi, hiçbir müşterimizin bilgisini de sizinle paylaşamayız.

 9. Hizmet Alımınız Şuan Kapalı, Ne Zaman Açılır?

  Bu yazıyı yazdığımız tarih 15 Eylül 2019 ve Mart 2020 sonuna kadar ücreti alınmış işler var. Dolayısı ile hizmet alımı bu ürün için ne zaman aktif olur kestiremiyoruz. Önceliğimiz bizimle sürekli çalışan müşteriler olduğu için net bir zaman veremiyoruz. Fakat bize info@googleyorumlari.com adresinden ulaşıp “iş alımı aktif olduğunda bilgilenmek istiyorum” konulu bir e-posta gönderirseniz, iş alımlarımız açılmadan evvel sizi haberdar edebiliriz.

  Dilerseniz ileriye yönelik fiyat artışlarından etkilenmemek için Nisan 2020’de hizmet almayı kabul etmek şartı ile ödemenizi yapıp sıraya girebilirsiniz.

 10. Fiyatlarınızda Herhangi Bir İndirim, Promosyon yada Ödemede Kolaylık Var mı?

  İndirim, promosyon, ödemede kolaylık, taksit v.b. unsurlar sadece rakibi olan işletmelerin kullandığı satış arttırma enstrümanlarıdır. Bizim verdiğimiz hizmeti, bizim verdiğimiz şekilde verebilen başka bir firma daha olmadığından ve kar marjları da çok yüksek olmadığından dolayı herhangi bir satış arttırma enstrümanı kullanmayı düşünmüyoruz. Piyasada Google Yorumu satıyorum diyen firmaların tamamı bir bilgisayar başında çeşitli VPN hesapları ve sanal makineler kullanarak yada bir telefonda onlarca hesap bulundurarak bu hizmeti vermeye çalışmakta, neticesinde hem müşterisinin Google İşletme hesabının kapanmasına neden olmakta (ayrıca arama sonuçlarından siteniz de silinebilir) hem de boşuna para harcatmaktadırlar.

  • Ödemelerimizin tamamı iş öncesi, peşin ve nakittir. 
  • Yalnızca bizimle 3. defa çalışan müşterilere K.D.V. hariç tutardan %3’lük bir indirim söz konusudur. 
× WhatsApp İle Sipariş