Google Play Yorumları

Google Play'de yayınladığınız uygulama ve oyunlarınızı gerçek kullanıcıların telefonlarına indirtip, kullandırtıp, akabinde 5 yıldızlı yorum verdiriyoruz. Kullanıcılarının tamamı gerçek kullanıcılar olduğu için herhangi bir spama düşme durumu yaşamıyorsunuz.

Firmamızın hizmetlerinin özeti ve çalışma biçimimizi anlatan Ne Yapıyoruz? sayfasını okuduğunuzu varsayarak "Google Play Yorum ve İndirme Hizmeti" paketimizin detaylarına geçiyoruz. Eğer ilgili sayfayı okumadıysanız veya şuan okuyacak vaktiniz yok ise size tavsiyemiz önce o sayfayı okumanız. Zira hizmete vakıf olabilmeniz için oradaki detaylar oldukça önemli.

Google Play Yorum ve İndirme Hizmeti

Google Play Yorum ve İndirme Hizmeti

Paket İçeriği;

 • 150 adet, her biri en az 250 karakter Google Play Yorumu. 
 • 150 adet gerçek kullanıcı telefonuna uygulama indirme.
 • 4 hafta boyunca inen tüm telefonlarda uygulamayı haftada asgari 60 dakika açık tutma.
 • Her kullanıcının kendine ait instagram, Twitter ve Facebook hesabından paylaşım.

Kullanılacak Ekipman ve Personel;

 • 150 adet her birinde simcard bulunan akıllı telefon
 • Bu telefonların her birinde sadece bir adet Google hesabı bulunur.

İşleyiş Biçimi;

 • Siparişiniz ve ödemeniz alınır.
 • Kullanıcıların gmail adreslerine uygulama reklamı gönderilir ve buradaki linkten uygulama indirtilir. Dolayısı ile uygulamanın bir reklam ile tanıtılıp indirildiği izlenimi yaratılır. 
 • Uygulama telefonlara 1 hafta içinde peyderpey olarak indirilir. Aynı gün tamamı indirilerek spam algısı yaratılmaz.
 • İndirilen uygulama dört hafta boyunca haftada azami 60 dakika kullandırılır.
 • 2., 3. ve 4. haftalarda peyderpey uygulamaya yorum ve yıldızlama işlemi yaptırılır. Yorumların tamamı tek bir günde yapılmaz, uygulamayı kullanmayan hesaplardan yorum yapılmaz ve spam algılatılmaz.
 • Her yorum en az 250 karakterdir.
 • Eklenen yorumlar farklı hesaplara beğendirilir. Dolayısı ile faydalı yorum olur ve Google Play'de biri sizi aradığında en üstte bu faydalı yorumlar çıkar. Olumsuz yorumlar altta kalır.

Ortalama Hizmet Randevusu Verme Süresi: 3 Gün.

PAKET ÜCRETİ:  4500 T.L. + K.D.V. 

 

 1. Hizmet Biraz Pahalı mı?

  Bir ürün yada hizmetin pahalı olup olmaması tamamen piyasa kavramı ile alakalıdır. Eğer bir ürün piyasada yok ise biçilen rayiç bedelin pahalı olduğunu söylemek iktisat kurallarına göre yanlıştır. Bu hizmetin piyasada bir muadili yada benzeri yoktur. Hiç kimse Google Play’de yayınlanan uygulama ve oyunlarınızı gerçek kişilere indirtip, ardından haftada 60 dakika kullandırtıp, kullanıma müteakip olumlu yorum yaptıramaz.. Kaldı ki bu hizmetin verilmesi için 150 akıllı cihaz ve 150 faturalı hat kullanılmaktadır. Sabit hat gideri dahi an itibarı ile 10.000 T.L.’nin üzerinde olan bir hizmetten bahsediyoruz.

  Ayrıca 1500 T.L. verip reklam yaptırmaktansa yaptırmaktansa 1000 T.L. verip bu hizmeti almak daha akıllıcadır. Çünkü kullanıcılar sizin web reklamlarınızı değil, tarafsız platformlarda yapılmış yorumlarınızı incelemek isterler ve satın alma kararlarını öyle verirler.

 2. Tek Paket mi Satıyorsunuz? Daha Az Yada Daha Fazla Sayıda Yorum ve İndirme Alamaz mıyız?

  Sadece 150 adet Google Play yorumu ve indirmesi içeren paketi satıyoruz. Maalesef daha az sayılarda yorum içeren paketimiz bulunmamaktadır. Daha fazla sayı ise daha fazla akıllı telefon, simcard ve personel anlamına gelir. Tüm akıllı telefonlarımız her gün GPS ve mobil verisi açık şekilde İstanbul’da gezdirip kamuya ait veya kar amacı gütmeyen işletmeleri yorumlattığımız için (bunu Google’ın  dikkatini çekmemek ve doğal kullanıcı gibi gözükmek için yapıyoruz, zira doğal bir kullanıcı sadece işletmelere yorum yapmaz.) iş yükümüzün artmasını istemiyoruz. Ayrıca tüm indirme, yorum ve kullanım hizmetlerini İstanbul’da farklı coğrafi konumlardan veriyoruz.

 3. Neden Hizmeti Farklı Coğrafi Konumlarda Veriyorsunuz?

  Google Play Yorum ve Google Play Uygulama İndirme hizmetini farklı coğrafi konumlarda gerçek telefonlarla vermemizin en önemli sebebi Google gözünde organik görünmektir. Zira 150 indirmenin ve yorumun tamamını aynı lokasyondan yaparsanız istediğiniz kadar farklı akıllı telefon kullanın Google bunu anlayacaktır. Kusursu organik yorum hizmeti sunmak adına bu şekilde çalışmaktayız.

 4. Aldığım 5 Yıldızlı Yorumları Kimler Beğeniyor?

  Aldığınız beş yıldızlı Goole Play yorumlarını bu uygulamayı indirmiş olan kendi hesaplarımıza beğendiriyoruz.

 5. Eklediğiniz Yorumların İçeriği Ne Oluyor?

  İçeriği biz belirlesek de teması size kalmış. Uygulamanızda ön plana çıkarmak istediğiniz bir özellik var ise o tema üzerinden içerik üretebiliriz.

 6. Sizin Yaptığınız Yorumlara Google Play Hesabı Üzerinden Cevap Vermeli miyim?

  Kesinlikle vermelisiniz. Bir müşteri sizin uygulamanız için gerçekten olumlu yorum yapar ise ona cevaben teşekkür etmez miydiniz? Her şey doğal olmalı.

 7. Hizmetinizi Satın Alıp Memnun Kalmayanlar Oluyor mu?

  4 yılda yaklaşık 1200 işletmeye hizmet verdik fakat daha hizmetimizden memnun kalmayan çıkmadı. Çünkü sunduğumuz hizmet oldukça net ve sonucu belli bir hizmettir. Memnuniyetsizlikten ziyade pahalı bulunuyoruz ama emin olun hizmeti alan herkes katbekat fazlasını kazanıyor. Buna rağmen zamansızlıktan sitemizi 2019 eylül ayında faaliyete geçirebildik ve hiçbir yerde reklamımız yok. Tamamen kulaktan kulağa, tavsiye ile yayılıyoruz.

  Tekrar ediyoruz. Bugüne kadar memnun kalmayan bir tek müşterimiz yok. Birçok müşterimiz farklı uygulamalarında defalarca bizi tercih ediyor.

   

 8. Referanslarınızı Görebilir miyiz?

  Üzülerek söylüyoruz ki bu hizmet tamamen müşteri gizliliği ön planda tutularak yapılan bir hizmettir. Hangi firma “ben Google Play Yorum ve İndirme hizmeti satın aldım” diyerek kendini afişe etmek ister ki? Sizin bizden alışveriş yaptığınızı hiç kimse ile paylaşmayacağımı gibi, hiçbir müşterimizin bilgisini de sizinle paylaşamayız.

 9. Apple Store İndirme ve Yorum Hizmeti Veriyor musunuz?

  Hayır. Sadece Google Play indirme ve yorum hizmeti veriyoruz. Tüm yorumları gerçek telefonlardan veriyoruz. Portföyümüzde iPhone veya Apple markalı cihaz bulunmamaktadır.

 10. Fiyatlarınızda Herhangi Bir İndirim, Promosyon yada Ödemede Kolaylık Var mı?

  İndirim, promosyon, ödemede kolaylık, taksit v.b. unsurlar sadece rakibi olan işletmelerin kullandığı satış arttırma enstrümanlarıdır. Bizim verdiğimiz hizmeti, bizim verdiğimiz şekilde verebilen başka bir firma daha olmadığından ve kar marjları da çok yüksek olmadığından dolayı herhangi bir satış arttırma enstrümanı kullanmayı düşünmüyoruz. Piyasada Google Play Yorum ve Uygulama İndirme satıyorum diyen firmaların tamamı bir bilgisayar başında çeşitli VPN hesapları ve sanal makineler kullanarak yada bir telefonda onlarca hesap bulundurarak bu hizmeti vermeye çalışmakta, neticesinde hem müşterisinin Google Play  İşletme hesabının kapanmasına neden olmakta (ayrıca Google Play sonuçlarından siteniz de silinebilir) hem de boşuna para harcatmaktadırlar.

  • Ödemelerimizin tamamı iş öncesi, peşin ve nakittir. 
  • Yalnızca bizimle 3. defa çalışan müşterilere K.D.V. hariç tutardan %3’lük bir indirim söz konusudur. 
× WhatsApp İle Sipariş