instagram Yorumları

instagram hesabınızı 150 gerçek kullanıcıya takip ettirip, bir içeriğinizi paylaştırıp, bir içeriğinize yorum yaptırıyoruz. Takipçilerin tamamı takip etme garantilidir.

Firmamızın hizmetlerinin özeti ve çalışma biçimimizi anlatan Ne Yapıyoruz? sayfasını okuduğunuzu varsayarak "instagram Yorum, Takip ve Paylaşım" paketimizin detaylarına geçiyoruz. Eğer ilgili sayfayı okumadıysanız veya şuan okuyacak vaktiniz yok ise size tavsiyemiz önce o sayfayı okumanız. Zira hizmete vakıf olabilmeniz için oradaki detaylar oldukça önemli.

Bir bilgisayar başından botlarla oluşturularak hesabınızı takip eden sahte hesaplardan alacağınız 10.000 beğeni bu hizmet kadar etki sağlamaz. İddia ediyoruz!

instagram Organik Takipçi, Yorum ve Beğeni Hizmeti

instagram Organik Takipçi, instagram Organik Yorum ve instagram Organik Beğeni Hizmeti

Paket İçeriği;

 • 150 adet, her biri en az 250 karakter, fotoğraflı, instagram hesabınızın paylaşıldığı instagram Yorumu. 
 • Paylaştığınız bir içeriğe yada farklı içeriklere 150 farklı hesaptan yorum.
 • 150 gerçek hesap ile instagram hesabınızın takip edilmesi.

Kullanılacak Ekipman ve Personel;

 • 150 adet her birinde simcard bulunan akıllı telefon
 • Bu telefonların her birinde sadece bir adet instagram hesabı bulunur.

İşleyiş Biçimi;

 • Siparişiniz ve ödemeniz alınır.
 • Kullanıcıların gmail adreslerine instagram hesabı reklamı gönderilir ve buradaki linkten instagram hesabına gidilir. Dolayısı ile instagram hesabınıın bir reklam ile tanıtılıp takip ettirildiği izlenimi yaratılır. 
 • Yorum ve takip işlemleri 1 hafta içinde peyderpey olarak yapılır. Aynı gün tamamı yapılarak spam algısı yaratılmaz.
 • Her yorum en az 250 karakterdir. instagram hesabınızın yada web sitenizin linki paylaşılır. (ikisi birden paylaşılmaz)
 • Eklenen yorumlar farklı hesaplara beğendirilir. Dolayısı ile faydalı yorum olur.

Ortalama Hizmet Randevusu Verme Süresi: 3 Gün.

PAKET ÜCRETİ:  1600 T.L. + K.D.V. 

 

 1. Hizmet Biraz Pahalı mı?

  Bir ürün yada hizmetin pahalı olup olmaması tamamen piyasa kavramı ile alakalıdır. Eğer bir ürün piyasada yok ise biçilen rayiç bedelin pahalı olduğunu söylemek iktisat kurallarına göre yanlıştır. Bu hizmetin piyasada bir muadili yada benzeri yoktur. Hiç kimse instagram hesaplarınızı gerçek kişilere GARANTİLİ takip ettirip, ardından hesaplarınızı mantıklı fotoğraf ve yorumlarla paylaşıp, paylaşıma müteakip sizin paylaşımlarınıza mantıklı olumlu yorum yaptıramaz.. Kaldı ki bu hizmetin verilmesi için 150 akıllı cihaz ve 150 faturalı hat kullanılmaktadır. Sabit hat gideri dahi an itibarı ile 10.000 T.L.’nin üzerinde olan bir hizmetten bahsediyoruz.

  Ayrıca 1500 T.L. verip reklam yaptırmaktansa yaptırmaktansa 1000 T.L. verip bu hizmeti almak daha akıllıcadır. Çünkü kullanıcılar sizin web reklamlarınızı değil, tarafsız platformlarda yapılmış yorumlarınızı incelemek isterler ve satın alma kararlarını öyle verirler.

 2. Tek Paket mi Satıyorsunuz? Daha Az Yada Daha Fazla Sayıda Yorum ve İndirme Alamaz mıyız?

  Sadece 150 adet instagram yorumu, instagram takibi ve instagram paylaşımı içeren paketi satıyoruz. Maalesef daha az sayılarda instagram hizmeti içeren paketimiz bulunmamaktadır. Daha fazla sayı ise daha fazla akıllı telefon, simcard ve personel anlamına gelir. Tüm akıllı telefonlarımız her gün GPS ve mobil verisi açık şekilde İstanbul’da gezdirip kamuya ait veya kar amacı gütmeyen işletmeleri yorumlattığımız ve instagram üzerinde paylaştığımız için (bunu Google’ın ve instagram’ın  dikkatini çekmemek ve doğal kullanıcı gibi gözükmek için yapıyoruz, zira doğal bir kullanıcı sadece işletmelere yorum yapmaz.) iş yükümüzün artmasını istemiyoruz. Ayrıca tüm indirme, yorum ve kullanım hizmetlerini İstanbul’da farklı coğrafi konumlardan veriyoruz.

 3. Neden Hizmeti Farklı Coğrafi Konumlarda Veriyorsunuz?

  instagram organik yorum, instagram organik takipçi, instagram organik paylaşım hizmetini farklı coğrafi konumlarda gerçek telefonlarla vermemizin en önemli sebebi Google ve instagram gözünde organik görünmektir. Zira 150 yorumun ve takibin tamamını aynı lokasyondan yaparsanız istediğiniz kadar farklı akıllı telefon kullanın Google ve instagram bunu anlayacaktır. Kusursuz organik instagram yorum hizmeti sunmak adına bu şekilde çalışmaktayız.

 4. Aldığım instagram Yorumlarını Kimler Beğeniyor?

  Aldığınız instagram yorumlarını çeşitli webmaster sitelerinden anlaştığımız gerçek kullanıcılar beğeniyor. 

 5. Eklediğiniz Yorumların İçeriği Ne Oluyor?

  İçeriği biz belirlesek de teması size kalmış. İşletmenizde ön plana çıkarmak istediğiniz bir hizmet var ise o tema üzerinden içerik üretebiliriz. Mesela yeni çıkan bir modelinizi öven yorumlar yazabiliriz.

 6. Sizin Yaptığınız Yorumlara instagram Hesabım Üzerinden Cevap Vermeli miyim?

  Kesinlikle vermelisiniz. Bir müşteri sizin işletmeniz için gerçekten olumlu yorum yapar ise ona cevaben teşekkür etmez miydiniz? Her şey doğal olmalı.

 7. Hizmetinizi Satın Alıp Memnun Kalmayanlar Oluyor mu?

  4 yılda yaklaşık 1200 işletmeye hizmet verdik fakat daha hizmetimizden memnun kalmayan çıkmadı. Çünkü sunduğumuz hizmet oldukça net ve sonucu belli bir hizmettir. Memnuniyetsizlikten ziyade pahalı bulunuyoruz ama emin olun hizmeti alan herkes katbekat fazlasını kazanıyor. Buna rağmen zamansızlıktan sitemizi 2019 eylül ayında faaliyete geçirebildik ve hiçbir yerde reklamımız yok. Tamamen kulaktan kulağa, tavsiye ile yayılıyoruz.

  Tekrar ediyoruz. Bugüne kadar memnun kalmayan bir tek müşterimiz yok. Birçok müşterimiz farklı işlerinde defalarca bizi tercih ediyor.

   

 8. Referanslarınızı Görebilir miyiz?

  Üzülerek söylüyoruz ki bu hizmet tamamen müşteri gizliliği ön planda tutularak yapılan bir hizmettir. Hangi firma veya şahıs “ben organik instagram yorumu ve organik instagram takipçi satın aldım” diyerek kendini afişe etmek ister ki? Sizin bizden alışveriş yaptığınızı hiç kimse ile paylaşmayacağımı gibi, hiçbir müşterimizin bilgisini de sizinle paylaşamayız.

 9. Fiyatlarınızda Herhangi Bir İndirim, Promosyon yada Ödemede Kolaylık Var mı?

  İndirim, promosyon, ödemede kolaylık, taksit v.b. unsurlar sadece rakibi olan işletmelerin kullandığı satış arttırma enstrümanlarıdır. Bizim verdiğimiz hizmeti, bizim verdiğimiz şekilde verebilen başka bir firma daha olmadığından ve kar marjları da çok yüksek olmadığından dolayı herhangi bir satış arttırma enstrümanı kullanmayı düşünmüyoruz. Piyasada “instagram organik yorum ve instagram organik takipçi” satıyorum diyen firmaların tamamı bir bilgisayar başında çeşitli VPN hesapları ve sanal makineler kullanarak yada bir telefonda onlarca hesap bulundurarak bu hizmeti vermeye çalışmakta, neticesinde hem müşterisinin instagram hesabının kapanmasına neden olmakta (ayrıca Google sonuçlarından siteniz de silinebilir) hem de boşuna para harcatmaktadırlar.

  • Ödemelerimizin tamamı iş öncesi, peşin ve nakittir. 
  • Yalnızca bizimle 3. defa çalışan müşterilere K.D.V. hariç tutardan %3’lük bir indirim söz konusudur. 
× WhatsApp İle Sipariş