Youtube Yorumları

Youtube videolarınızı 150 gerçek takipçiye izletip, belirlediğiniz videolarınıza toplam 150 adet yorum yapıyoruz. Yorumların tamamı en az 250 karakterdir. Ayrıca yorum yapan herkesi kanalınıza abone yapıyoruz.

Firmamızın hizmetlerinin özeti ve çalışma biçimimizi anlatan Ne Yapıyoruz? sayfasını okuduğunuzu varsayarak "instagram Yorum, Takip ve Paylaşım" paketimizin detaylarına geçiyoruz. Eğer ilgili sayfayı okumadıysanız veya şuan okuyacak vaktiniz yok ise size tavsiyemiz önce o sayfayı okumanız. Zira hizmete vakıf olabilmeniz için oradaki detaylar oldukça önemli.

Bir bilgisayar başından botlarla oluşturularak hesabınızı takip eden sahte hesaplardan alacağınız 10.000 beğeni bu hizmet kadar etki sağlamaz. İddia ediyoruz!

Youtube Organik Yorum, Youtube Organik Takipçi ve Youtube Organik Beğeni Hizmeti

Youtube Organik Yorum ve Youtube Organik Takipçi Hizmeti

Paket İçeriği;

 • Seçtiğiniz videolara toplamda 150 izlenme
 • İzlenen videolara izleyen hesaplardan en az 250 karakter yorum. (Toplamda 150 adet)
 • 150 gerçek hesap ile Youtube kanalınızın takip edilmesi.
 • Yorum yapan hesaplara ait instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından toplam 150'şer defa paylaşım.

Kullanılacak Ekipman ve Personel;

 • 150 adet her birinde simcard bulunan akıllı telefon
 • Bu telefonların her birinde sadece bir adet Youtube, instagram, Twitter, Facebook ve Google hesabı bulunur.

İşleyiş Biçimi;

 • Siparişiniz ve ödemeniz alınır.
 • Kullanıcıların gmail adreslerine Youtube videosu reklamı gönderilir ve buradaki linkten Youtube videosuna gidilir. Dolayısı ile Youtube hesabının bir reklam ile tanıtılıp takip ettirildiği izlenimi yaratılır. 
 • Yorum, paylaşım ve takip işlemleri 1 hafta içinde peyderpey olarak yapılır. Aynı gün tamamı yapılarak spam algısı yaratılmaz.
 • Her yorum en az 250 karakterdir. 
 • Eklenen yorumlar farklı hesaplara beğendirilir. Dolayısı ile faydalı yorum olur.
 • Sosyal medya yorumlarında videolarınız farklı hesaplarca beğenilir ve organik bir çalışma olur.

Ortalama Hizmet Randevusu Verme Süresi: 3 Gün.

PAKET ÜCRETİ:  2000 T.L. + K.D.V. 

 

 1. Hizmet Biraz Pahalı mı?

  Bir ürün yada hizmetin pahalı olup olmaması tamamen piyasa kavramı ile alakalıdır. Eğer bir ürün piyasada yok ise biçilen rayiç bedelin pahalı olduğunu söylemek iktisat kurallarına göre yanlıştır. Bu hizmetin piyasada bir muadili yada benzeri yoktur. Hiç kimse Youtube hesaplarınızı gerçek kişilere GARANTİLİ takip ettirip, ardından videolarınıza içerikle alakalı mantıklı yorumlar yapıp, yorumlara müteakip sosyal medya hesaplarında paylaşmaz. Kaldı ki bu hizmetin verilmesi için 150 akıllı cihaz ve 150 faturalı hat kullanılmaktadır. Sabit hat gideri dahi an itibarı ile 10.000 T.L.’nin üzerinde olan bir hizmetten bahsediyoruz.

  Ayrıca 3000 T.L. verip reklam yaptırmaktansa yaptırmaktansa 1500 T.L. verip bu hizmeti almak daha akıllıcadır. Çünkü kullanıcılar sizin web reklamlarınızı değil, tarafsız platformlarda yapılmış yorumlarınızı incelemek isterler ve izleme kararlarını öyle verirler.

 2. Tek Paket mi Satıyorsunuz? Daha Az Yada Daha Fazla Sayıda Yorum ve İndirme Alamaz mıyız?

  Sadece 150 adet organik Yotube yorumu, Youtube abone hizmeti ve sosyal medya paylaşımı içeren paketi satıyoruz. Maalesef daha az sayılarda  hizmet içeren paketimiz bulunmamaktadır. Daha fazla sayı ise daha fazla akıllı telefon, simcard ve personel anlamına gelir. Tüm akıllı telefonlarımız her gün GPS ve mobil verisi açık şekilde İstanbul’da gezdirip kamuya ait veya kar amacı gütmeyen işletmeleri yorumlattığımız ve sosyal medya hesapları üzerinde paylaştığımız için (bunu Google’ın ve sosyal medya sitelerinin  dikkatini çekmemek ve doğal kullanıcı gibi gözükmek için yapıyoruz, zira doğal bir kullanıcı sadece işletmelere yorum yapmaz.) iş yükümüzün artmasını istemiyoruz. Ayrıca tüm paylaşım, yorum ve kullanım hizmetlerini İstanbul’da farklı coğrafi konumlardan veriyoruz.

 3. Neden Hizmeti Farklı Coğrafi Konumlarda Veriyorsunuz?

  Youtube organik yorum, Youtube organik abone, sosyal medya hesaplarında organik paylaşım hizmetini farklı coğrafi konumlarda gerçek telefonlarla vermemizin en önemli sebebi Google ve sosyal medya siteleri gözünde organik görünmektir. Zira 150 yorumun ve takibin tamamını aynı lokasyondan yaparsanız istediğiniz kadar farklı akıllı telefon kullanın Google ve diğer sosyal medya siteleri bunu anlayacaktır. Kusursuz organik Youtube yorum hizmeti sunmak adına bu şekilde çalışmaktayız.

 4. Aldığım Youtube Yorumlarını Kimler Beğeniyor?

  Aldığınız Youtube yorumlarını çeşitli webmaster sitelerinden anlaştığımız gerçek kullanıcılar beğeniyor. 

 5. Eklediğiniz Yorumların İçeriği Ne Oluyor?

  İçeriği biz belirlesek de teması size kalmış. Videonuzda ön plana çıkarmak istediğiniz bir hizmet var ise o tema üzerinden içerik üretebiliriz. Mesela videonuzun bir kısmını övgüyle anlatabiliriz.

 6. Sizin Yaptığınız Yorumlara Youtube Hesabım Üzerinden Cevap Vermeli miyim?

  Kesinlikle vermelisiniz. Bir izleyici sizin videonuz için gerçekten olumlu yorum yapar ise ona cevaben teşekkür etmez miydiniz? Her şey doğal olmalı.

 7. Hizmetinizi Satın Alıp Memnun Kalmayanlar Oluyor mu?

  4 yılda yaklaşık 1200 farklı kişiye hizmet verdik fakat daha hizmetimizden memnun kalmayan çıkmadı. Çünkü sunduğumuz hizmet oldukça net ve sonucu belli bir hizmettir. Memnuniyetsizlikten ziyade pahalı bulunuyoruz ama emin olun hizmeti alan herkes katbekat fazlasını kazanıyor. Buna rağmen zamansızlıktan sitemizi 2019 eylül ayında faaliyete geçirebildik ve hiçbir yerde reklamımız yok. Tamamen kulaktan kulağa, tavsiye ile yayılıyoruz.

  Tekrar ediyoruz. Bugüne kadar memnun kalmayan bir tek müşterimiz yok. Birçok müşterimiz farklı işlerinde defalarca bizi tercih ediyor.

   

 8. Referanslarınızı Görebilir miyiz?

  Üzülerek söylüyoruz ki bu hizmet tamamen müşteri gizliliği ön planda tutularak yapılan bir hizmettir. Hangi firma veya kişi “ben organik Youtube yorumu ve organik Youtube abonesi satın aldım” diyerek kendini afişe etmek ister ki? Sizin bizden alışveriş yaptığınızı hiç kimse ile paylaşmayacağımı gibi, hiçbir müşterimizin bilgisini de sizinle paylaşamayız.

 9. Fiyatlarınızda Herhangi Bir İndirim, Promosyon yada Ödemede Kolaylık Var mı?

  İndirim, promosyon, ödemede kolaylık, taksit v.b. unsurlar sadece rakibi olan işletmelerin kullandığı satış arttırma enstrümanlarıdır. Bizim verdiğimiz hizmeti, bizim verdiğimiz şekilde verebilen başka bir firma daha olmadığından ve kar marjları da çok yüksek olmadığından dolayı herhangi bir satış arttırma enstrümanı kullanmayı düşünmüyoruz. Piyasada “Youtube organik yorum ve Youtube organik abone” satıyorum diyen firmaların tamamı bir bilgisayar başında çeşitli VPN hesapları ve sanal makineler kullanarak yada bir telefonda onlarca hesap bulundurarak bu hizmeti vermeye çalışmakta, neticesinde hem müşterisinin Youtube hesabının kapanmasına neden olmakta (ayrıca Google sonuçlarından siteniz de silinebilir) hem de boşuna para harcatmaktadırlar.

  • Ödemelerimizin tamamı iş öncesi, peşin ve nakittir. 
  • Yalnızca bizimle 3. defa çalışan müşterilere K.D.V. hariç tutardan %3’lük bir indirim söz konusudur. 
× WhatsApp İle Sipariş